Všetko na tejto planéte nesie určitú informáciu alebo kód.

Všetko vo vesmíre má svoju vibráciu, vlnenie a to vrátane živých organizmov. Každá substancia emituje svoje vlastné informácie, jemné vibrácie s rôznou frekvenciou. Významný fyzik a vedec Dr.Yuri Yatsko vysvetľuje:

Je možné zaznamenávať informácie a prenášať ich do iných objektov. Technológia, ktorá toto umožňuje nie je nová. Bola vyvinutá v minulom storočí. Používa sa na to zariadenie nazvané Chembuster (Cloudbuster), ktoré môže bez obmedzenia informácie prenášať. Tie sa prevádzajú do kódu alebo funkčnej číselnej sady. Následne pomocou tejto technológie môžeme zabezpečiť prenos myšlienky, informácie konkrétneho zámeru alebo dokonca aj účinku danej látky.

Jednoducho povedané – takto vyrobený výrobok obsahuje pridanú informáciu, čo má pozitívny vplyv na živé organizmy.

V srdci i9 fľaše je unikátny TP informačný štítok (kód) s obsahom starostlivo vybraných numerických kódov. Kódy sú prevedené na informačnom štítku pomocou silných orgónových žiaričov.

i9 fľaša je informovaná pomocou technológie Poznik (TP), ktorá preukázala, že priaznivo ovplyvňuje molekulárnu štruktúru vody. Predstavuje princíp, ktorého základom je Homeopatia a Bioenergetika. Výsledkom procesu informovania je neutralizácia negatívneho žiarenia, na úrovni energo-informačného poľa.  Prostredníctvom informačného štítku, dochádza k zmene molekulárnej štruktúry vody a energetickej vibrácie vody, čo vedie k návratu jej prirodzenej rovnováhy a vitality. Voda obnovuje svoje vlastnosti, dochádza k jej harmonizácií a stáva sa jemnejšou a lahodnejšou na pitie.

TP Poznik

TP technológia

TP technológia je kombináciou niekoľkých vedeckých procesov, ktorá má schopnosť ovplyvniť siete spojených molekúl v rôznych objektoch hmoty, (voda, sklo, plast, kov a ďalšie) pomocou informácií alebo kódu.
Vďaka presnej aplikácii technológie Poznik TP môžeme vybrať, zosilniť a vytlačiť konkrétne informácie energie (vibrácie) k objektom nášho výberu. Informácia je vytlačená v číslach, kde každé číslo obsahuje stovky súborov informácií. Konečným výsledkom je kombinácia starostlivo vybraných súborov informácií. TP technológia sa opiera o 30 rokov výskumu a inovácií, svetovej triedy vynálezcov, ktorí dostali viac ako 90 medzinárodných ocenení a uznanie za svoje výnimočné úspechy.

Informácie sú zozbierané prostredníctvom výskumu po dobu niekoľkých desiatok rokov. Kódovanie zahŕňa prísne skúšobné postupy pre každý jeden výrobok.

 

UPOZORNENIE: i9 informovaná fľaša nemá priamy vplyv na biochemické vlastnosti vody a nie je náhradou za vodný filter.

Berlin i9 Certificate

Ocenenie od renomovanej organizácie

Vedci z nemeckého Institut für Elektrophotonik Berlin vykonali rozsiahle GDV testy s i9 informovanou fľašou pomocou Kirlianovej kamery. Ich testy ukázali podstatné zvýšenie biofotónov vo vode.

Biofotóny sú veľmi slabé elektromagnetické svetelné vlny. Tie nie sú viditeľné voľným okom, no môžu byť zmerané špeciálnymi prístrojmi. Vytvárajú bioenergetické pole, obklopujúce všetky živé organizmy, vrátane vody. Naše bunky a DNA používajú biofotóny na uskladnenie a prenos informácií. Tieto jemno hmotné štruktúry sa prejavujú na energetickej a vibračnej úrovni.

ChromoTherapy

Chromoterapia

Príroda nám poskytuje úžasné a jednoduché riešenia. Každý jednotlivec môže využiť túto energiu pre liečbu a prevenciu chorôb.

Keď vystavíme vodu vo farebnej nádobe slnečnému svetlu, tá absorbuje vibrácie tejto konkrétnej farby. To je základný princíp chromoterapie. Pomocou starostlivo vybraných informácií (pozitívnych vibrácií), môžeme naozaj nádherne ťažiť z liečivých vlastností prírody.

Vplyv
čakier
na životne
dôležité
orgány a
emocionálny
stav

Fialová – Blaženosť, Spiritualita

Podporuje: poznanie, múdrosť, inšpiráciu, charizmu, vyšší stav vedomia, meditácie, altruizmus, vízie, „ja som“

Indigo – Intuícia, Imaginácia

Podporuje: intuíciu, vynaliezavosť, psychické schopnosti, sebarealizáciu, vnímanie, uvoľnenie, pamäť, nebojácnosť.

Modrá – Pravda, Komunikácia, Uzdravenie

Podporuje: reč, vieru, výtvarný prejav, plánovanie, organizáciu, opatrnosťou, tvorca mieru.

Zelená – Láska, Rovnováha

Podporuje: harmóniu, rovnováhu, vzťahy, láska, prijatie, sebareflexiu, súcit, odpustenie, obnovu, rast, liečenie.

Žltá – Zmysel života, Svetlo

Podporuje: osobnosť, silu, poznanie, pochopenie, intelekt, vtip, smiech, mentalitu, jasnosť, humor, optimizmus, zvedavosť, povedomie.

Orange – Emócie, Túžby

Podporuje: cit, emócie, intimitu, plodnosť, zmyselnosť, ženskú sexualitu, sebadôveru, spoločenský prejav, slobodu, tvorivosť.

Červená – Vášeň, Sila vôle

Podporuje: vitalitu, realitu, uzemnenie, pocit bezpečia, udržanie sily, stabilitu, mužskú sexualitu, individualitu, odvahu, impulzívnosť.

i9 Informed water Bottle - Best Choice

Garancia

14 dňová záruka vrátenia peňazí
Máte naše slovo, že v prípade že nebudete s fľašou spokojný nám ju môžete do 14 dní vrátiť bez udania dôvodu.

Doživotná záruka na i9 informačný kód
Doživotnou zárukou na kódovanie je k dispozícii u všetkých i9 informačných (štítkov) kódov.

Poznámka: Záruka sa nevzťahuje na poškriabaný či inak poškodený informačný štítok (kód).

i9 záruka
Objektívne závady: Vzťahuje sa na výrobky s objektívnymi výrobnými vadami.
Rozbitá fľaša: i9 fľaše sú chránené silikónovými gumičkami, to však nie je zárukou proti rozbitiu.

Poznámka: Záruka sa nevzťahuje na rozbité alebo veľmi poškodené fľaše.