Funkčnosť a účinok i9

Čo je i9 informovaná voda?

Je to voda so zakódovanými, starostlivo vybranými súbormi informácií (pozitívnych vibrácií), ako napríklad  mantry, melódie, citáty, modlitby, svetlo, čísla, farby a.i., ktoré sa navzájom ovplyvňujú a podieľajú sa na vytváraní úplnej harmónie.

V čom je informovaná voda lepšia od tej bežne vody?

Moderné zaobchádzanie s vodou, rozvody, armatúry a znečistenie spôsobujú, že sa voda stáva deštruktúrovanou (mŕtvou), a tak stráca svoju prirodzenú vitalitu, samočistiace a antibakteriálne vlastnosti. Deštruktúrované molekuly vody sa hromadia do väčších zhlukov, a tak sa živým organizmom ťažšie vstrebávajú. Týmto je telo nútené využívať energetické zásoby, ako aj reštrukturalizovať zväčšené zhluky molekúl, a to za účelom využívania vody pre životne dôležité telesné funkcie. Proces informovania pomáha navrátiť štruktúru vody do jej prirodzeného (živého) stavu.

Aký má informovaná voda vplyv na telo?

Vďaka stresu, nesprávnej výžive, znečisteniu a mnohým iným faktorom sa voda v našom organizme stáva deštruktúrovanou (stráca svoju vitalitu, samočistiace a antibakteriálne vlastnosti). To znamená, že imunitný systém organizmu musí túto škodu napraviť, a to využitím energetických rezerv, čo spôsobuje, že sme často unavení a náchylní na choroby. Proces informovania pomáha navrátiť štruktúru vody do jej prirodzeného (živého) stavu. Pitie informovanej vody pomáha nášmu organizmu vyvážiť energetické hladiny.

Akú vodu môžem do fľaše naliať ? Bude to mať vplyv aj na iné nápoje vo fľaši?

Najlepšie je použiť bežnú pitnú vodu z kohútika, alebo iných zdrojov pitnej vody (z fľaše, z nádrže…). Môže to byť voda upravená či už filtráciou, osmózou, ionizáciou alebo iným spôsobom. Môžete do fľaše dať aj iné tekutiny napr. džús, smoothie, zelené nápoje…

Akúkoľvek tekutinu nalejete do fľaše, stane sa informovanou. Nápoje s vysokým obsahom alkoholu alebo napríklad šumivé nápoje, káva, čaj, atď., môžu zmeniť čiastočne svoju chuť.

Ako dlho musím čakať, aby sa voda stala informovanou a koľko vydrží v tomto stave?

Proces informovania prebieha okamžite kým rozsiahle testy ukazujú mierne narastajúce zvýšenie v priebehu ďalších 3 hodín.

i9 informovaná fľaša je dodávaná s doživotnou zárukou na informačný kód, to znamená, že nestratí svoju schopnosť ani po dlhom čase.

Čo sa stane s vodou ak ju nalejem do normálneho pohára alebo fľaše?

Akonáhle je voda informovanou, bude si udržiavať svoju prirodzenú molekulárnu štruktúru.

V prípade, že informovanú vodu nalejete do nádoby z hliníku alebo plastu rýchlejšie stratí svoju prirodzenú molekulárnu štruktúru. Ide o vplyv pôsobenia nevhodných materiálov.

Ak nechám uzáver na i9 fľaši otvorený, ovplyvní to kvalitu vody vo fľaši?

Nie, neovplyvní. Uzáver môže byť otvorený alebo zavretý. Avšak, ak uzáver zavriete, chránite tým obsah vody od vonkajšieho znečistenia.

Čo sa stane v prípade, že je fľaša vystavená magnetickému žiareniu, elektrickému prúdu, žiarenie mobilných telefónov alebo inému elektrosmogu?

Podľa našich testov, tieto poruchy nemajú žiadny vplyv na kódovanie, ktoré neutralizuje všetky negatívne vplyvy tým, že dochádza k neustálej interakcií s obsahom fľaše. Dokonca ani snímač s červeným laserom pri pokladni v obchode nepoškodí kvalitu vody. Kódovanie neutralizuje negatívny dopad lasera, ktorý by inak narušil energetickú hodnotu vody a potravín v bežných obaloch.

Niekedy, keď nalejem do fľaše vodu z vodovodného kohútika spozorujem, že voda vo fľaši je kalná. Čím to je spôsobené?

Zákal je často spôsobený vodou z potrubia, kde je voda pod väčším tlakom ako keď je voda v pohári. Je ale pravdepodobné, že zákal vzniká i vďaka drobným vzduchovým bublinám vo vode. Tento výskyt zákalu je úplne normálny a mal by zmiznúť v priebehu niekoľkých sekúnd.

Existuje nejaký iný materiál, ktorý by bol viac energeticky účinnejší ako informačný kód, ktorý by ovplyvňoval jeho funkciu?

Do dnes sme nenašli energeticky silnejší zdroj, ktorý by mal negatívny vplyv na kódovanie informačného štítku (kódu).

Môžem skladovať fľašu na tmavom mieste?

Na základe našich experimentov, voda si zachováva svoje zlepšené vlastnosti aj pri skladovaní v tme, napríklad v chladničke.

Keď voda zmení svoju štruktúru, odstráni to ťažké kovy alebo ovplyvní "rozpad" molekúl v ťažkých kovov?

Z kovov rozpustených vo vode, tam nie sú žiadne molekuly, ale skôr ióny, prevažne kladne nabité katióny, ktoré sú stabilné, takže nemožno hovoriť o ich rozpade. Ťažké kovy preto nie sú odstránené.

Technológia TP

Čo je Poznik TP (Technológia Poznik)?

Poznik TP (Technológia Poznik) je kombináciou niekoľkých vedeckých procesov schopných ovplyvniť systém pospájaných molekúl rozličných vecí (voda, sklo, plast, kov, a.i.) a to pomocou informácií alebo kódu.

Čo je informačný štítok (kód)?

Informačný kód je samolepiaci štítok, ktorý má schopnosť prenášať tisícky súborov dôkladne zakódovaných informácií.

Existuje nejaký vedecký dôkaz, že i9 informované fľaše naozaj fungujú?

i9 informované fľaše a princípy informačného kódovania boli podrobené celému radu skúšok vykonávaných medzinárodne uznávanými vedcami, ktorí použili spoľahlivé skúšobné metódy na preukázanie, či tento spôsob skutočne funguje. Technológia, ktorá stojí za výrobkami i9 informovaných fliaš, sa opiera o 30 rokov rozsiahleho výskumu a inovácií a bola celosvetovo ocenená. Ďalšie informácie nájdete v záložke i9 technológia.

Aké informácie sú uložené v informačnom štítku(kóde)?

Informačný štítok je vyrábaný v laboratóriu Poznik a je nakódovaný v súlade s touto technológiou. Stovky až tisíc kusov informácií, prevedené do procesu informovania. Informácie a niektoré cielené časti informácií, čistia vodu od negatívnych vplyvov z prostredia a zároveň odstraňujú negatívne účinky zostávajúcich zvyškov farmaceutických zlúčenín vo vode.

Dá sa účinok informovanej vody na zdravie vôbec analyzovať?

Analýza energetického stavu vody v i9 fľaši bola vykonaná v Berlíne Institute of Electrophotonics, ktorý tiež vydal certifikát pre i9 fľašu. Emisie fotónov v i9 fľaši boli 6 7% vyššie ako v bežnej fľaši, čo znamená vyššiu energetickú vibráciu v i9 vode.

Nákup i9

Kde si môžem kúpiť i9 informovanú fľašu?

i9 informovaná fľaša sa dá kúpiť priamo na našej webovej stránke informovanaflasa.sk alebo na i9bottle.sk alebo cez našich distribútorov.

Akú dostanem garanciu a záruku ked si kúpim i9 fľašu?

Na i9 fľašu ponúkame 14 dňovú garanciu vrátenia peňazí a doživotnú záruku na informočný štítok(kód).

Návod na použitie

Ako používať i9 fľašu?

Pred prvým použitím si nezabudnite prečítať pokyny na používanie i9 fľaše. Jednoducho naplníte i9 fľašu vodou z vodovodu alebo balenou vodou. Počkajte približne 3 minúty a potom si už len vychutnávajte prirodzene reštrukturovanú vodu.

Ako mám i9 fľašu čistiť?

Vnútro fľaše
Pre dosiahnutie čo najlepšieho efektu čistite vnútro i9 informovanej fľaše zriedeným octom ako prírodným čistiacim prostriedkom. Používajte kefu,  ktorá je určená na čistenie fliaš. Nalejte do fľaše približne 0,5 dcl zriedeného octu a nechajte ho tam asi 10 minút. Fľašu dôkladne očistite kefou a potom opláchnite čistou teplou vodou.

Zovňajšok fľaše
Vonkajší povrch i9 fľaše čistite iba čistou vodou a nikdy nepúšťajte silný prúd (tlak) priamo na informačný štítok/kód. Pri čistení fľaše nepoužívajte čistiace prostriedky, ktoré obsahujú alkohol alebo iné abrazívne rozpúšťadlá, ktoré by mohli poškodiť alebo odlepiť informačný štítok/kód z fľaše.

Jedlo a proteínové koktaily
Vždy, keď použijete i9 fľašu na miešané nápoje alebo koktaily či iné nápoje, ktoré zanechávajú väčšie škvrny na skle, odporúčame vám, aby ste v takom prípade čistili fľašu so špeciálnou kefou určenú na fľaše.

VAROVANIE! Nepoužívajte kovové kefy na čistenie i9 fľaše, nakoľko tie by mohli poškodiť povrch fľaše a vy by ste stratili nárok na záruku.
Po vyčistení fľaše kefou je potrebné, aby ste opatrne vyčistili aj samotnú kefu, a to najmä zvyšky jedla, ktoré zvyknú uviaznuť medzi štetinami, čo časom spôsobí nárast baktérií.

Neumývajte i9 fľašu v umývačke riadu, nakoľko by mohlo dôjsť k poškodeniu informačného štítku/kódu a v ňom obsiahnutých a uložených informácií.

Obsluha a údržba

Môže dôjsť k poškodeniu informačného štítku/kódu na fľaši?

Áno môže a to veľkým nárazom, pôsobením tlaku alebo trenia. V tom prípade by ste stratili záruku na informačný štítok/kód nakoľko došlo k fyzickému poškodeniu nesprávnym používaním.

Dá sa i9 informovaný štítok/kód vymeniť?

V takomto prípade treba uviesť dôvod a napísať požiadavku na info@informovanaflasa.sk. Od zákazníka s takouto požiadavkou sa bude vyžadovať doklad o kúpe výrobku.

Bude moja záruka poškodením fľaše alebo nálepky zrušená?

Porušenie alebo závažné poškodenie fľaše bude viesť k zrušeniu záruky na výrobok. Odstránenie, napúšťanie farbou alebo poškodenie informačného štítka alebo číselného kódu na štítku ruší platnosť záruky. Poškodené informačné štítky/kódy nemusia uchovať vlastnosti reštruktúrovanej vody.