DARK FIELD testy s i9 vodou

Čo je DARK FIELD?

Je vysoko nadštandardná mikroskopická technika, ktorá umožňuje analýzu Vašej krvi v temnom poli, zobrazenie jej komponentov a poskytuje komplexný obraz o Vašom momentálnom zdravotnom stave.

Voda tvorí asi 70% nášho tela a ovplyvňuje 100% procesov v našom tele. To je dôvod prečo je veľmi dôležité piť kvalitnú vodu. Konzumácia informovanej vody poskytuje neuveriteľné prínosy, ktoré možno pozorovať cez krvné testy za pomoci mikroskopu v tmavom poli. Cieľom týchto testov tmavého poľa nie je vyhodnotenie diagnózy zo vzorcov viditeľných v krvi, ale slúži na vyhodnotenie biologického poľa, čím môžeme zisťovať , stav dehydratácie organizmu, stav okysličenia organizmu (životnosť červených krviniek a ich schopnosť viazať kyslík), priechodnosť kapilár, mykóza v krvi, oxidačný stres: chemický, fyzický a psychický; potreba antioxidantov; poškodenie voľnými radikálmi atď

Dark field testy umožňujú vyhodnotiť tvary a iné vlastnosti jednotlivých krvných buniek a ukázať ako sa krv správa v tele, a tak poskytujúc jasný obraz zdravia na bunkovej úrovni. Výhoda tejto analýzy je schopnosť detekovať poruchy oveľa skôr, ešte počas začiatočných štádií takýchto porúch.

Červené krvinky na seba naviažu kyslík zatiaľ čo plazma poskytuje všetky dôležité živiny každej bunke v tele. A tak dobrý alebo zlý stav krvi ovplyvňuje každú bunku v tele. So zlepšením zdravia krvi tak dokážeme zlepšiť zdravie celého tela.

Dark field testy preukazujú výrazné kladné zmeny v krvi po pití vody z i9 fľaše.

Zdravé krvné bunky sú usporiadané a poskytujú dobrý krvný obeh, a tak aj zásobovanie najmenších kapilár s potrebnou energiou.

Výsledok testu tmavého poľa s i9 informovanou fľašou:

Testy tmavého poľa – PRED pitím informovanej vody z i9 fľaše

Testy tmavého poľa – PO pití informovanej vody z i9 fľaše